Rozë

Kështu dukej Majlinda Zeka para operacioneve plastike

Autori: Gazeta inFokus 23:21 | 21 September 2021

Blogerja e njohur kosovare Majlinda Zeka, merr vëmendje me postimet e saj në rrjetet sociale.

Ajo gëzon një jetë tejet luksoze, teksa gjithmonë shfaqet e veshur me stil dhe me rroba firmato

-Advertisement-

Jo rrallëherë është kritikuar edhe për ndërhyrjet e shumta që ka bërë në trup e fytyrë, ku ka arritur të shndërrohet në një femër super seksi.

“Vipat e bllokut”, kanë publikuar një imazh të blogerës para dhe pas famës e cila duke krejt ndryshe.

Në imazhin e parë (para operacioneve) shihet fytyra e saj e plotë e me buzë të vogla, ndërsa në imazhin e dytë (me operacione) shihet se përveç faqeve e buzëve ka bërë ndërhyrje edhe tek vetullat dhe hunda.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera