Rozë

Kështu dukej Arta Nitaj para se të bëhej e famshme (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 23:47 | 15 January 2020

Aktorja dhe prezantuesja, Arta Nitaj kohëve të fundit është në qendër të vëmendjes nga mediat për faktin së çdo mbrëmje poston foto të ndryshe atraktive dhe seksi, shkruan Gazeta inFokus.

Nitaj famën e madhe e arriti te seriali vendor ‘O sa mirë’, ndërsa me pas e provoi vetën edhe si prezantuesve e sportit.

Nitaj është përfolur për lidhje më djalin e Presidentit të Kosovës, Endritin.

Për të gjithashtu thuhet se është në një lidhje me futbollistin me prejardhje shqiptare, Adnan Januzajn.

E të gjitha këto kanë bërë që Arta Nitaj ta rrëmbej vëmendjen e mediave rozë, por a mund të paramendoni se si është dukur ajo kur ka qenë e re.

Më poshtë keni një foto të Arta Nitaj gjatë mbrëmjes se maturës./Gazeta inFokus/

Të tjera