Lajme

Kërkohet ndihmë financiare për shërimin e Leandra Selimit

Autori: Gazeta inFokus 21:37 | 06 August 2020

Familjarët e Leandra Selimi nga Mitrovica kanë kërkuar ndihmë financiare nga qytetarët për shërimin e vajës së të tyre.

Voglushja 4 vjeqare vuan nga një sëmundje e rëndë diagnoza e së cilës është atrofi spinale muskulare dhe i duhet urgjent të dërgohet për shërim jashtë vendit.

Shuma e nevojshme për trajtim është 200.000 euro, ndërsa deri më tani janë siguruar vetëm 30.000 euro.

Prindërit Blerim e Nevrije Selimi u janë mirënjohës të gjithë atyre që do kenë mundësi të japin kontributin e tyre.

Llogaria bankare në emër të nënës Nevrije Selimi

Raiffesisen Bank

IBAN: XK 05 1501 0600 0080 6581

SWIFT CODE RBKOXKPR

Numri kontaktues i familjës: 043 502 967

Të tjera