Rozë

Kërceu “dirty dancing”, Jennifer Lopez shkëlqen në premierën e “Hustlers”-foto

Autori: Gazeta inFokus 11:06 | 11 September 2019

E padiskutueshme që Jennifer Lopez do të shkëlqente në premierën e fimit “Hustlers”.

Ikona e pop-it,mori pjesë në premierën e filmit të saj “Hustlers” në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Toronto, të shtunën në mbrëmje, me një çantë në formë të parave në duar.

50-vjeçarja kishte veshur një fustan të verdhë të gjatë nga koleksioni i vjeshtës 2019 i Maison Yeya dhe një palë sandale “Ford”. Më e veçanta nga të gjitha ishte çanta në formën e parave.

Të tjera