Lajme

Kërcënuan njëri – tjetrin, arrestohen burrë e grua në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 10:14 | 29 July 2021

Një grua, së bashku me bashkëshortin e saj janë arrestuar nga policia për shkak se kanë kërcënuar njëri- tjetrin pas një mosmarrëveshjeje, shkruan Gazeta inFokus.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në Fushë Kosovë, përderisa Policia e Kosovës ka bërë të ditur se pas intervistimit të qiftit, ata janë liruar dhe rasti ka shkruar në procedurë të rregullt.

“DHUNË FAMILJARE

Janë arrestuar dy te dyshuarit një mashkull dhe një femër kosovarë (bashkëshortë), pasi që kanë kanosur njëri tjetrin. Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë./Gazeta inFokus/

Të tjera