Lajme

Kërcënohet Agim Bahtiri

Autori: Gazeta inFokus 13:54 | 16 October 2020

Kryetari i Komunës së Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri është kërcënuar dhe nga mbrëmë pranë shtëpisë së tij po qëndrojnë zyrtarë të Policisë së Kosovës.

Gazeta inFokus ka tentuar të flas me Bahtirin, por ai nuk është përgjigjur.

Ndërsa KosovaPress, ka siguruar edhe fotografi të policëve pranë shtëpisë së Bahtirit.

Të tjera