Rozë

Keq për vajzat! Capital T e pranon më në fund se është i dashuruar

Autori: Gazeta inFokus 13:03 | 18 May 2021

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është një ndër artistët më të dashur për publikun.I rrethur nga një numër i madh fansash, jeta e tij private ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Capital T shumë herë është përfolur për një romancë të mundshme me modelen, Adrola Dushi.

Edhe pse nuk ka pasur konfirmim nga ana e dyshës, Capital T përsëri mori vëmendjen me deklaratën e fundit “Në kurthin e Piter Pan”.“Në fakt, kështu më kanë thënë, edhe një vit kohë, por unë them që ata kanë kohën e tyre, unë kam kohën time. Një vit apo një vit e gjysmë, drejt asaj rruge po shkojmë”, tha reperi teksa shoi se zemrën ia kanë rrëmbyer dhe se është rrugës për ta konsoliduar lidhjen e dashurisë.

Të tjera