Rozë

Këngëtarja shqiptare befasohet nga burri, publikon video me puthje e skena të nxehta

Autori: Gazeta inFokus 16:46 | 18 November 2021

Këngëtarja shqiptare, Rrezarta Shkurta para disa muajsh ka kurorëzuar me martesë lidhjen e saj disa vjeçare me Ermal Hoxhën. Dasma u zhvillua në një anije në bregdetin e Vlorës, ku të ftuar ishin shumë miq dhe familjarë të tyre.

Ndërsa në 35-vjetorin e lindjes, këngëtarja është befasuar nga bashkëshorti i saj.

Ajo ka publikuar një video në rrjetin social “Instagram” të realizuar mbrëmë, në të cilin nuk mungoi me skena të nxehta e po aq edhe provokuese përkrah partnerit.

“35 më gjeti me zemrën plot”, ka shkruar ajo derisa ka treguar se u befasua në mesnatë.

Të tjera