Rozë

Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon se ka dy fëmijë me autizëm

Autori: Gazeta inFokus 07:44 | 23 May 2024

Gjatë gjithë kohës ka sjellë këngë të bukura të zhanreve të ndryshme.

Arta Bajrami njihet për baladat e mrekullueshme që këndon sakaq në një intervistë të dhënë së fundmi ajo ka folur për jetën e saj profesionale dhe atë private.

Siç e dimë ajo është nënë e tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

-Advertisement-

Duke treguar se sa me fat është për familjen e saj, këngëtarja ka deklaruar për herë të parë se dy fëmijët e saj më të vegjël, Ideal Morris dhe Elektra i përkasin spektrit të autizmit.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera