Rozë

Këngëtarja e njohur nxjerr mesazhet dhe demaskon VIP-at: Ja si më luten për seks

Autori: Gazeta inFokus 09:37 | 08 April 2021

Iggy Azalea ka zbuluar Inbox-in e saj në Instagram dhe ka ekspozuar një numër të reperëve dhe personazheve të njohu.

Në një video të postuar në llogarinë e saj në TikTok, ylli australian ndau mesazhe të vlerësuara me pullë të kuqe dhe madje zbuloi një ofertë parash prej 15,000 dollarësh nga një i famshëm misterioz i cili ishte i gatshëm të paguante vetëm për të folur me të.

Megjithëse emrat e personave të famshëm janë të mbuluar, imazhet zbuluan se ata të gjithë kishin verifikuar llogaritë në Instagram me miliona ndjekës.

Të tjera