Rozë

Këngëtarja e njohur e priti me pite Leonora Jakupin

Autori: Gazeta inFokus 23:35 | 14 September 2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se Jehona Sopi e ka pritur me pite

Të tjera