Rozë

Këngëtarja e njohur bën ndryshimin në pamje dhe duket kaq bukur (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 07:59 | 13 September 2022

Këngëtarja e dashur për publikun, Greta Koçi, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, artistja ka zbuluar se ka bërë një ndryshim në pamje. Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duket kaq yll.

Ndërkohë më herët, në një intervistë, Greta ka folur edhe për bërrylat në karrierë por edhe për pasionet e saj.

“Besoj se është mosha tani dhe pjekuria, por edhe jam stërvitur me botën e artit. Në fillimet e mia unë nuk i ndjeja bërrylat apo dashakeqësitë sepse ishte ajo që dilte para të gjithave, menaxhimi është shumë i rëndësishëm. Është fat i madh që të kesh njerëz që të menaxhojnë sidomos kur është familja jote.

Muzika fillon e kthehet në biznes, por një këngë ka shumë shpenzime edhe pse njerëzit thonë ca jete bëjnë këta. Një klip kushton, një dalje televizive kushton. Domethënë janë të gjitha gjera që kanë koston e vet, nuk mund të arrihen lehtë, por edhe fitimet kur arrin në një stad janë goxha të mëdha nuk krahasohen me një njeri që bën një punë normale. Gjithashtu ne kemi pasur edhe disa biznese të tjera në lidhje me muzikën. Kam pasur një radio, tashmë kemi një studio muzikore dhe janë të gjitha një zinxhir i madh në shërbim të muzikës”, ka thënë Greta.

Etiketa:

Të tjera