Rozë

Këngëtari Liridon Vllahiu nxjerrë “Mashupin” e ri

Autori: Gazeta inFokus 22:16 | 16 November 2021

Këngëtari i talentuar nga Prishtina, Liridon Vllahiu, ka publikuar “Mashupin” më të ri të tij.

Përveç ritmit fantastik edhe këngët në këtë kolazh janë të përzgjedhura me kujdes dhe shije të lartë muzikore, kurse zëri i tij tejet melodik u jep kalas këngëve që interpreton, shkruan Gazeta Infokus.

Vllahiu ka kohë që është aktiv në tregun muzikor, mirëpo së fundmi ai ka “goditur” me disa këngë dhe kolazhe që nga audienca janë pëlqyer tej mase.

Ai çdo verë është prezent në mbrëmje muzikore e sidomos në ahengje familjare si njëri ndër këngëtarët më të pëlqyer nga familjet kosovare./Gazeta Infokus/

Të tjera