Rozë

Këngëtari i njohur shqiptar shtrihet në spital

Autori: Gazeta inFokus 20:03 | 08 June 2022

Këngëtari i njohur, Berkan Beka është shtrirë në spital. Sipas raportimeve bëhet fjalë për diçka jo të lehtë.

Berkani pritet t’i nënshtrohet një operacioni.

Në disa fotografi që kemi siguruar shihet këngëtari i shtrirë në spital.

Kujtojmë se Berkan Beka i është rikthyer muzikës me projektin “Ty”, të publikuar në muajin mars të këtij viti dhe po vazhdon me projekte të reja

Të tjera