Rozë

Këngëtari i njohur infektohet me koronavirus

Autori: Gazeta inFokus 10:05 | 25 October 2021

Ed Sheeran ka rezultuar pozitiv në testin për COVID-19.Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Ai tha se intervistat tani do t’i realizoi online, pasiqë e ka të pamundur të jetë i pranishëm fizikisht.

“Tani nuk jam në gjendje të jem prezent në ndonjë angazhim, kështu që do të mundohem bëj sa më shumë intervista dhe performanca të planifikuara nga shtëpia”, ka shkruar Ed Sheeran.

Të tjera