Lajme

Kelmendi: Ata e vodhën, këta po e vrasin popullin!

Autori: Gazeta inFokus 21:11 | 04 September 2021

Gëzim Kelmendi nga Partia Fjala, ka kritikuar rënd qeverisjen aktuale, shkruan Gazeta Infokus.

Ai ka thënë se ata që shkuan e vodhën, kurse këta që po qeverisin tash po e vrasin popullin.

Kelmendi madje ka thënë sehajnia e vrasja do të marrin ndëshkimin e merituar kur të vijnë në pushtet ata që besojnë Zotin.

“Ata që shkuan e vodhën këtë popull,

këta që erdhën po e vrasin këtë popull.

Hajnia e vrasja do ta marrin dënimin e merituar, kur qeverisin ata që ZOTIN kanë besuar dhe Pejgamberin a.s.s kanë pasuar”, ka shkruar Kelmendi në facebook./Gazeta Infokus/

Të tjera