Rozë

Kelly Brook çmend në promovimin e linjës së të brendshmeve (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 18:25 | 03 September 2017

Kelly Brook duket mahnitëse në një set fotografik me të brendshme, që u publikua vetëm pak ditë pasi aktorja dhe modelja angleze u kritikua ashpër për modifikimin, sipas fansave, të fotove të saj me bikini.

37-vjeçarja kishte postuar disa foto nga Bodrumi i Turqisë, ku dukej shumë në formë, por ndjekësit e sulmuan menjëherë duke i komentuar se ato foto kishte shumë mundësi që të ishin modifikuar me Photoshop.

Kelly Brook konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë. /TCH/Telegrafi/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
KosovaMed përmbyll vitin me sukses – dhuron donacione për QKMF-në e Junikut

Të tjera