Rozë

Kejvina shfaqet ‘përvëluese’ në veshje të brendshme

Autori: Gazeta inFokus 15:47 | 03 July 2021

Modelja shqiptare, Kejvina Kthejlla është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi dhe video për t’i mbajtur ndjekësit aktiv.

Ajo shpeshherë publikon fotografi atraktive, duke treguar linjat e saj trupore.

Kejvina e cila ka kohë që është në krye të mediave rozë, së fundmi ka publikuar një fotografi të re, ku shfaqet në të brendshme të bardha.

Muaj më parë modelja e ka konfirmuar se është në lidhje, por që nuk ka dhënë detaje shtesë.

Të tjera