Rozë

Kejvina Kthella sjell foto të tjera atraktive nga pushimet në Tanzani

Autori: Gazeta inFokus 15:49 | 28 September 2022

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella është një prej fytyrave publike më të komentuara.

Me një numër ta madh ndjekësish në Instagram me mbi 800 mijë të tillë, Kejvina rrëmben çdo herë vëmendje me postimet që bën.

Modelja nga Shqipëria prej ditësh ka nisur pushimet Tanzani të Afrikës Lindore dhe nga atje nuk i ka lënë anash imazhet provokuese.

Foto: Kejvina Kthella/Instagram

Së fundmi ajo ka sjellur disa fotografi të reja në të cilat u shfaq në formë të mirë duke theksuar linjat joshëse të trupit.

Për paraqitjen e radhës, Kejvina zgjodhi një bluzë të shkurtër me ngjyrë të bardhë dhe pantallona gjithashtu të shkurtër me ngjyrë të zezë.

Foto: Kejvina Kthella/Instagram

Me një makijazh të lehtë dhe flokët bionde të valëzuara, Kejvina dukej e mrekullueshme në fotot e reja.

Në hapësirën e komenteve nuk munguan komplimentet dhe pëlqimet e shumta nga ana e admiruesve të saj./Telegrafi/

Etiketa:

Të tjera