Rozë

Kejvina Kthella shfaqet sërish shumë provokuese

Autori: Gazeta inFokus 17:52 | 28 December 2021

Kejvina shpeshherë komentohet për paraqitjet e saj, të cilat nuk nuk lënë vend për imagjinatë.

E njejta ka ndodhur edhe me paraqitjen e saj të rradhes ku ajo ka provokuar me gjoksin jashtë, shkuran”Kosovarja”.

E bukur dhe e kuruar gjithomën, nuk lë vend për kritika e as për koment,vetëm për komplimente.

Ndjër të tjera, Kejvina është njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

Të tjera