Rozë

Kejvina Kthella shfaqet në pishinë me modelin e njohur

Autori: Gazeta inFokus 18:54 | 18 May 2020

Kejvina Kthella ka tash e një kohë që po jeton në SHBA.

Kejvina Kthella përkundër pandemisë është duke shijuar në maksimum jetën e saj në Amerikë, modelja vikendin e ka kaluar me modelin Pavllo Zengo, shkruan lajmi.net.

Ishte vetë modeli i cili ndau me publikun disa momente nga pushimi i tyre, Pavllo publikoi një fotografi ku shfaqet në pishinë me bukuroshen shqiptare.

Nuk dihet nëse ka diçka më shumë mes tyre përveç raporteve shoqërore, dhe për një gjë të tillë nuk kanë komentuar as vet ata.

View this post on Instagram

#sundayfunday

A post shared by 𝙿𝚊𝚟𝚕𝚕𝚘 (@pavllozengo) on

Të tjera