Rozë

Kejvina Kthella provokon nga Dubai, ekspozon format me bikini

Autori: Gazeta inFokus 10:53 | 23 April 2024

Modelja më seksi e “Instagrami”-it, Kejvina Kthella ka nisur pushimet e saj sapo u ngritën pak temperaturat.

Modelja zgjedh vende të bukura për të pushuar dhe nuk heziton t’i bëjë publike edhe për ndjekësit e saj. Së fundmi ajo ndodhet në Dubai.

Bukuroshja e “Instagramit”, ka postuar disa foto e veshur me bikini, duke treguar linjat e saj të përkryera.

-Advertisement-

Kejvina ka “ndezur” rrjetin e veshur me pozat provokuese nga vendet arabe, ku e krahasin veten me Mona Lisën. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera