Rozë

Kejvina Kthella poston fotografi provokuese në bikini

Autori: Gazeta inFokus 22:48 | 21 July 2021

Modelja njihet për fizikun e saj.Dhe, Kejvina vazhdimisht publikon fotografi provokuese në bikini.

Sot ka postuar një imazh nga pushimet në Dubai, derisa ka ekspozuar të pasmet e formësuara.

Ajo e ka publikuar foton në storien e saj në Instagram dhe ka shkruar: “Pamje e tij favorite”.Ndryshe, Kejvina ka muaj që e ka konfirmuar lidhjen e saj megjithatë nuk e ka bërë publike fytyrën e partnerit.

Të tjera