Rozë

Kejvina Kthella në lidhje dashurie, kapet mat në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 16:46 | 18 September 2022

Modelja Kejvina Kthella është mjaftë e komentuar në mediat rozë

Ajo gjithmonë është munduar ta ruaj jetën e saj private. Ndonëse tani më është kapur mat.

Emisioni N’Zoom ka publikuar disa foto me Kejvinën dhe të dashurin e saj në një restorant në Prishtinë. Ndonëse nuk dihet identiteti i tij.

Nga ajo ç’ka shohim duket se janë një çift mjaft simpatik, por mbetet të shohim nëse Kejvina do ta bëjë publike.

Të tjera