Rozë

Kejvina Kthella ndez Instagramin me pamjen e fundit

Autori: Gazeta inFokus 17:28 | 14 January 2021

Modelja e njohur Kejvina Kthella mahniti përseri me pamjen e saj.

Ajo së fundi ka postuar në faqen e saj në Instagram disa foto, në të cilat ajo u shfaq me një fustan plotë shkëlqim, ku vë në pah gjoksin e saj në fokus.

Ajo është e njohur për paraqitjen e saj skenike dhe për fotot e saja tejet provokative.

Menjëherë pas postimit ajo pranoi shumë pëlqime dhe komente pozitive për paraqitjen e saj

Të tjera