Rozë

Kejvina Kthella filmon trupin nga afër në bikini

Autori: Gazeta inFokus 17:13 | 16 May 2021

Modelja shqiptare po poston fotografi nga pushimet.

Modelja shqiptare ka disa ditë që po viziton Dubain dhe ka provokuar rëndë me imazhe nga atje, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndarë me fansat e saj pamje të ndryshme nga qëndrimi në vende luksoze që po bën, duke u shfaqur joshëse për Instagramit.

Së fundmi ajo publikoi disa video ku shihet me bikini nga marka luksoze FENDI, duke pozuar joshëse për kamerën për kamerën.


Së fundmi ajo publikoi disa video ku shihet me bikini nga marka luksoze FENDI, duke pozuar joshëse për kamerën për kamerën.

Modelja gjithashtu së fundmi publikoi edhe një imazh ku u pa me një mashkull misterioz të cilit ia mbuloi fytyrën

Të tjera