Rozë

Kejvina Kthella, Arta Nitaj dhe Arta Elezaj në Dubai për Vitin e Ri

Autori: Gazeta inFokus 18:35 | 01 January 2022

Modelet janë bërë bashkë.

Dy modelet nga Kosova dhe ajo nga Shqipëria janë bërë shoqe të mira tash e disa kohë.

Të trija njihen si tri nga femrat më seksi të showbizit shqiptar, duke qenë përherë në qendër të vëmendjes.

Ato janë komentuar shpesh edhe për jetën e tyre super luksoze e udhëtimet e shpeshta drejt Dubait.

Së fundmi Arta Nitaj, Arta Elezaj dhe Kejvina Kthella kanë vendosur që Vitin e Ri ta presin së bashku në Dubai.

Modelet postuan foto e video të ndryshme nga momentet festive nga shteti i bukur e luksoz.

Të tjera