Rozë

Kë po e pret Morena në shtrat kështu e zhveshur?

Autori: Gazeta inFokus 16:13 | 13 October 2020

Morena Taraku duket tejet seksi në videon e fundit.

Morena Taraku ka zgjedhur që nëpërmjet publikimit të një videoje në Instagram ta marrë gjithë vëmendjen.

Modelja dhe këngëtarja duket tejet seksi me bikini ndërsa në pah vuri format trupore.

Morena shihet e shtrirë në shtrat ndërsa mori vëmendjen me pozën që ka marrë.

Pranë postimit ajo ka pranuar shumë komente pozitive dhe pëlqimet nuk kanë munguar.

Të tjera