Rozë

Kë e ka dashur dhe kë e ka urryer Dafina Zeqiri (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 16:43 | 29 April 2017

Këngëtarja Dafina Zeqiri është padyshim një nga emrat më të klikuar në Youtube. Ajo ka arritur që të lansoj projekte muzikore tejet të suksesshme, shkruan Sovrani.info

A e mbani mend këngën “Hate You, Love You”?
Dafina Zeqiri asnjëherë nuk na ka treguar se kë e ka dashur dhe urryer në të njejtën kohë.

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera