Rozë

Katër prej banorëve të eliminuar rikthehen sonte në shtëpi

Autori: Gazeta inFokus 23:14 | 01 April 2023

Sonte do të rikthehen në “Big Brother VIP” katër banorë të eliminuar.

Publiku do të vendosë se kë dëshiron të rikthejë, teksa në televotim janë Kiara, Efi, Ronaldo, Mikela, Shpati, Eni, Genti, Bledi, Xhonatani dhe Valbona.

Pjesa tjetër e ish-banorëve që nuk janë në televotim nuk kanë dëshirë të rikthehen.

Kushtet:

  1. Nëse njëri prej tyre arrin në finale ka të drejtë të fitojë 10 mijë euro;
  2. Nëse mund të jetë, do çojë në shtëpi 50 mijë euro
  3. Nuk duhet të japin informacion nga jashtë

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera