Lajme

Katër persona në Gjilan bëhen për spital

Autori: Gazeta inFokus 11:29 | 28 April 2021

Për shkak të një mosmarrëveshje katër persona janë rrahur mes vete në Gjilan, shkruan Gazeta Infokus.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se tre prej tyre kanë marrë lëndime trupore.

Policia ka njoftuar se pas intervistimit dy prej tyre janë arrestuar ndërsa dy të tjerë janë liruar.

“LËNDIM I LEHTË TRUPORFsh. Bresalc, Gjilan 26.04.2021 – 20:00. Është raportuar se katër të dyshuar meshkuj kosovar, pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasoj tre prej tyre kanë pësuar lëndime trupore. Katër të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy prej tyre janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa dy të tjerët janë liruar”./Gazeta Infokus/

Të tjera