Sport

Katër gjyqtarë kosovar do të ndajnë drejtësinë në Ligën e Kombeve

Autori: Gazeta inFokus 10:54 | 13 October 2020

Katër gjyqtar kosovarë do të ndajnë drejtësinë në takimin e sotëm mes Rumanisë dhe Maltës, që luhet në kuadër të Ligës së Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Visar Kastrati, që do të jetë referi kryesor i këtij takimi, do të ndihmohet poashtu nga asistentet kosovar, Besnik Morina, Imran Kabashi dhe Alban Shala.

Ky sfidë luhet sonte me fillim nga ora 19:00./Gazeta inFokus/

Të tjera