Lifestyle

Katër dhuratat më të këqija që mund t’i bëni partnerit ditën e Shën Valentinit

Autori: Gazeta inFokus 13:02 | 07 February 2024

Ah, dita e Shën Valentinit festa e dashurisë, por që fut çiftet në siklet për dhuratën ideale që do përshkruajë dashurinë e tyre.

Por që të mos gaboni, ne po ju rendisim 10 dhuratat që konsiderohen si të fundit më të bukura në ditën e të dashuruarve.

1. Një arush pelushi me përmasa të mëdha
Lërini pellushi për fëmijët, ju lutem dhe faleminderit. Në fund të fundit , partneri juaj ka më shumë gjasa të kënaqet duke u mbuluar me një batanije komode me peshë sesa një arush pelushi 7 metra të gjatë.

-Advertisement-

2. Lule (dhe asgjë tjetër)
Kjo buqetë me trëndafila të kuq është një gjest i mrekullueshëm, por brenda një jave (ose më pak), gjithçka që do t’ju mbetet është disa petale të thara dhe kërcell të vyshkur. Në vend të kësaj, ndërroni lulet e freskëta me një bimë të gjallë, e cila do të zgjasë pak më gjatë

3.Produkte të higjenës dentare
Produktet e higjienës dentare, megjithëse janë praktike, janë disa nga dhuratat më të këqija të Shën Valentinit. Pse? Është si t’i thuash dikujt nevojën për të përdorur këto ‘produkte të higjienës personale’, të cilat mund të jenë fyese.

Ndërsa çdo dhuratë duhet vlerësuar, duhet të bëni një përpjekje për të menduar për dhuratën më të mirë për të dashurin tuaj.

4.Dokumentat e divorcit
Paraqitja e dokumenteve të divorcit është thellësisht e papërshtatshme dhe lënduese, pavarësisht nga ngjarja. Është antiteza e asaj që përfaqëson dita e dashurisë, lidhje dhe vlerësim.

Dita e Shën Valentinit duhet të jetë për të festuar afinitetin tuaj, jo për t’i dhënë fund asaj. Një gjest i tillë në një ditë kushtuar dashurisë mund të shkaktojë shqetësime të konsiderueshme emocionale.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Gjermani shpalos koleksionin e produkteve të reja në panairin Heimtextil në Frankfurt

Të tjera