Rozë

Kartolina simpatike e Kiarës dhe Luizit për Krishtlindje

Autori: Gazeta inFokus 18:00 | 11 November 2023

Festat e fundvitit kanë ardhur më herët te familja Ejlli.

Luizi dhe Kiara kanë pozuar për videon dhe kartolinën e tyre të Krishtlindjeve.

Në një ambient festiv, me shumë drita dhe borë, ata duken shumë simpatik raporton Indeksonline.

-Advertisement-

Çifti ka shpërndarë pozitivitet me këtë video që u vërshua nga komentet e ndjekësve

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera