Rozë

Karantina e ka bërë akoma më të bukur, Xhensila ‘mahnit’ me pamjen e fundit

Autori: Gazeta inFokus 18:23 | 20 May 2020

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit pa grim, ajo po duket tejet e bukur.

Të tjera