Rozë

Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Gylserenin (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:26 | 15 May 2017

Aktorja e njohur turke Tuba Büyüküstün është paraqitur mbresëlënëse në fustanin e kuq.

Tuba të cilën ne e njohim në rolin e Gylserenit në serialin ‘Fate të Kryqëzuara’ tashmë ka bërë fansa edhe tek ne, shkruan lajmi.net.

Në këto imazhe ajo na paraqitet më e bukur se kurr më parë me një fustan që tregonte njërin krah dhe me flokë të shkurta.

Ajo është në mesin e aktoreve më të njohura në Turqi, shpeshherë edhe pjesë e skandaleve mediatike.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera