Rozë

Kaq quditshëm vishet Morena Taraku, na habiti të gjithve

Autori: Gazeta inFokus 16:17 | 19 July 2022

Morena vazhdon të postoj imazhe atraktive.

Ajo tash e një kohë po jeton në Turqi.

Nga atje së fundi na ka habitur me veshjen këngëtarja.

Ajo ka veshur xhinse dhe croptop sipër një këmishe të gjatë.

Të tjera