Lajme

Kaq para ka ndarë Komuna e Prishtinës për renovimin e amfiteatrit të qytetit (Dokument)

Autori: Gazeta inFokus 19:24 | 24 May 2022

Komuna e Prishtinës ka hapur tender për renovimin e Amfiteatrit në sheshin “Zahir Pajaziti”.

Sipas njoftimit, i pari i kryeqytetit, Përparim Rama, ka planifikuar të shpenzoj 80 mijë euro të buxhetit të komunës për të renovuar amfiteatrin, shkruan IndeksOnline.

Tenderi është i hapur deri më 20 qershor 2022 dhe aplikacionet do të pranohet vetëm në mënyrë elektronike.

Të tjera