Rozë

Kaq me stil vishet djali i Gold Ag

Autori: Gazeta inFokus 22:28 | 14 January 2021

Ende shumë i vogël, por publiku ia di emrin dhe e di pak a shumë se si duket i biri i reperit Gold Ag

Njëjtë si disa emra të tjerë të fushës së muzikës, edhe Goldi ka vendosur të mos e ekspozoj plotësisht të birin.

Megjithatë, bashkëshortja e tij, Ermira, nuk po mund ti rezistoj dëshirës pa e nxjerrë bile pak në rrjete sociale.

Gruaja e Reperit ka bërë një postim me të birin në krah, ndërkohë që nënë e birë duken mjaftë këndshëm dhe me stil.

Ky është simpatiku i Goldit!

Të tjera