Lajme

Kaq gjoba trafiku u shqiptuan në 24 orët e fundit në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 09:41 | 23 April 2022

1 mijë e 675 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 11 aksidente me të lënduar dhe 33 me dëme materiale.

Në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 26 persona dhe 10 janë dërguar në mbajtje.

Të tjera