Lajme

Kaplohet nga zjarri vetura e ish-deputetit të LVV-së, Mefail Bajqinovci

Autori: Gazeta inFokus 19:21 | 22 February 2021

Vetura e ish-deputetit dhe kandidatit për deputet nga radhët e LVV-së, Mefail Bajqinovci është kapluar nga flakët.

Indeksonline mëson se rasti ka ndodhur në Prishtinë, tek lagjja “Arbëria”.

Rreth këtij rasti, Indeksonline do të ju mbaj të informuar me rastin.

Të tjera