Lajme

Kapet mat duke vjedhur në market, arrestohet prishtinasi

Autori: Gazeta inFokus 09:56 | 15 September 2022

Është arrestuar një person pasi është kapur duke vjedhur në një market në Prishtinë.

Ai ka tentuar të vjedhë disa produkte ushqimore.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Raporti i plotë

Prishtinë 14.09.2022-20:25. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti në një market është kapur nga sigurimi duke vjedhur disa  sende ushqimore.  I  njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Të tjera