Lajme

Kandidati që fitoi zgjedhjet pa asnjë ditë fushatë

Autori: Gazeta inFokus 08:29 | 23 October 2017

Kandidati i pavarur për komunën e Hanit të Elezit, Rufki Suma ka arritur një rezultat mjaft të lartë, madje pa asnjë ditë fushatë.

Suma ka fituar 59 përqind të votave nga banorët e kësaj komune.

Ai ka arritur të fitojë dhe t’i lë prapa kandidatët e PDK-së dhe LDK-së, me një diferencë mjaft të lartë të votave.

-Advertisement-

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNICEF-i global boton artikull për rezultatet e partneritetit me Devolli Corporation: U fuqizuan gratë, përfituan familjet

Të tjera