Lajme

Kamioni bllokon hyrjen në këtë lagje të Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 17:29 | 13 October 2020

Një kamion ka zënë rrugën në lagjen Lakrishte, në rrugën “Musa Tolaj”, në një zonë ku po ndërtohet me të madhe dhe bllokada të tilla ka shpesh, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ka shkaktuar pakënaqësi tek banorët e lagjës të cilët kanë mbetur të bllokuar dhe nuk po mund të dalin në rrugën kryesore. Nga pamjet e siguruara nga Gazeta inFokus shihet se banorët kanë mbetur të bllokuar, por që asgjëkundi nuk shihen forcat e rendit./Gazeta inFokus/

Të tjera