Lajme

Kamerat e sigurisë kapin një aksident të tmerrshëm në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 12:20 | 12 August 2022

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prishtinë.

Siç shihet në pamjet e publikuara nga “Vrojtuesit e Lagjes” në aksident përfshihen dy vetura dhe është dëmtuar edhe një tjetër, që ishte e parkuar në anën tjetër të rrugës.

Aty shihet se si njëra veturë merr një hark, duke dalë në trakën e shpejtësisë, nga ku më pas goditet nga një veturë që po lëvizte aty.

Të tjera