Rozë

Kamarieri që pati fatin ti prek të pasmet e Jennifer Lopez! (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 08:51 | 17 May 2017

Këngëtarja Jennifer Lopez, mbrëmë u shfaq si kurrë më parë, dhe kishte të veshur një fustan shumë provokues.

Ajo me këtë pamje të saj realizon edhe disa poza, të cilat ishin fat i madh për kamarierin që ndodhej në restaurantin ku JLo pozonte

-Advertisement-

Teksa Jlo realizonte pozat seksi, kamarieri kalon dhe fërkon trupin e tij me të pasmet bombastike të këngëtares!

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera