Rozë

“Kam bërë orgji”/ Bledi Mane nxjerr të ‘palarat’: Do emra shokësh e shoqesh se…

Autori: Gazeta inFokus 12:06 | 06 April 2023

Gazetari i njohur, Bledi Mane, ka disa ditë që është rikthyer në shtëpinë e “Big Brother VIP2”. Kësaj radhe duket se ka si qëllim që të sulmojë Dea Mishel dhe Krist Aliajn, të cilët konsiderohen si dy banorë të fortë.

Por jo vetë kaq, pasi Bledi herë pas here bën edhe deklarata të forta. Së fundmi, ai ka zbuluar se ‘ka bërë orgji’.

Gjatë një bisede me Ronaldo Sharkën, Mane u shpreh se ai ka përvojë seksuale me të dyja gjinitë.

-Advertisement-

Madje ai sfidoi gazetarin, duke i thënë se është gati ti tregojë edhe emrat.

“O Ronaldo ke përvojë seks me të dyja gjinitë? Unë kam, kam bërë orgji. Po e kam bërë, s‘ka ndonjë gjë. Kam kryer seks në grup. Do edhe emra shokësh e shoqesh se ndoshta i njeh? Kjo mua nuk më tremb. Pse unë kur të flas kaq hapur për veten nuk më ardhka zarf i zi”, tha Bledi Mane.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera