Rozë

Kaltrina ndanë një moment të ‘ҫuditshëm’ me ndjekësit e saj

Autori: Gazeta inFokus 20:27 | 15 September 2020

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se po i bën një tretman fytyrës.

Të tjera