Rozë

Kaltrina ka dalur me bashkëshortin e saj, po duken ҫifti më i bukur

Autori: Gazeta inFokus 18:04 | 24 September 2020

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me bashkëshortin e saj dhe të dy po duken tejet bukur.

Të tjera