Rozë

Kallashi sot feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo!

Autori: Gazeta inFokus 20:31 | 23 June 2022

Kallashi sot po feston ditëlindjen.

Sipas biografisë së saj në Google, këngëtarja ka lindur në vitin 1994 dhe sot po mbush plot 28 vite jetë.

Kallashi pati urime të shumta nga miq, shokë e familjarë që në orët e para të mesnatës.

Ndryshe, Prive muaj më parë bëri të ditur se Kallashi po rikthehet me muzikë të re./Prive.al

Të tjera